Thursday, 23 May 2019 15:20

ESEA League match 7 ( 0:16 )

Written by

V tomto zápase sme znova podlahli súperovi bez získania čo i len jedného bodu. Na našu obranu musíme povedať že sme znova hrali vo štvorici čo je dosť náročne a to hlavne na mape akou je inferno. Bohužiaľ naše zostávajúce zápasy musíme dohrať už len vo štvorici nakoľko náš piaty člen opustil tím počas ligy. 

Wednesday, 15 May 2019 10:12

ESEA League match 6 ( 16:0 )

Written by

Tento zápas si naši chalani nezahrali. Kontumačne sme zvíťazili potom ako sa súper nedostavil na zápas. Chalani si aspoň počas čakania na súpera zahrali 2v2 a tak potrénovali retakes.

Monday, 13 May 2019 21:46

ESEA League match 5 ( 2:16 )

Written by

Náš v poradí piaty zápas skočil znovu prehrou aj keď súper sa rovnal naším silám tak sme boli znevýhodnení tak že nám z technických príčin chýbal jeden hráč.

Thursday, 09 May 2019 02:48

ESEA League match 4 ( 7:16 )

Written by

Náš štvrtý zápas mal už náznaky toho že by sme to mohli zvládnuť. Pistol round sme vyhrali a potiahli ešte pár kôl. Neskôr ale prišla séria chýb a súper okamžite využil šancu a získal niekoľko dôležitých bodov. Naši hráči sa dostali pod tlak a frustráciu zo série prehratých kôl a zápas s našej strany začal pripomínať random game. Hráči začali robiť neuvážene kroky a súperovi odovzdávali free kills. Niekoľko krát za CT stranu jeden z našich hráčov vyťahoval horné tunely z B site kde ho súper trpezlivo očakával a skóroval. Po zapáse sme prešli briefingom a veríme že ďalší zápas prebehne podľa naších predstáv.

Thursday, 09 May 2019 02:47

ESEA League match 3 ( 0:16 )

Written by

Náš tretí zápas sa nesie v znamení porazených s predošlej hry. Do hry sme už síce nastúpili v plnom počte ale po predchádzajúcom zápase nezostal čas na prípravu a výsledok končí rovnako ako predošlý zápas. Naši hráči však musia pozbierať sily a chuť a pripraviť sa na posledný zápas dnešného dňa ktorý po dvoch Infernách prejde na mapu Dust II. 

Thursday, 09 May 2019 02:46

ESEA League match 2 ( 0:16 )

Written by

Náš druhý zápas sme museli odohrať vo štvorici nakoľko jeden z naších hráčov ból účastníkom dopravnéj nehody a z dôvodu výpovede pre políciu nestíhal nástup. V tomto zápase sme sa snažili na plno no po prehratom knife round nás súper poslal na CT stranu ktorá je pre štvor člennú posádku na mape akou je inferno veľmi náročná. Dnešný deň je celkovo náročný pretože po tomto zápase nás čakajú ešte ďalšie dva a na ich prípravu nemáme dostatok času.

Thursday, 09 May 2019 02:43

ESEA League match 1 ( 1:16 )

Written by

Náš prvý zápas nevyšiel úplne podľa predstáv a odnášame si trpkú prehru 1:16. Súper nás prekvapil a ich skvelou taktikou nakoniec aj zdolal. Priznávame že na zápas sme neboli absolútne pripravený a rozohratý. V zápase sme robili množstvo chýb ktoré nás stáli prehru. V zápase po pár prehratých kolách začala viaznuť komunikácia a jeden s hráčov začal útočiť verbálne na svojich spoluhráčov čo malo za následok ešte väčší pokles morálky a chuti do otočenia výsledku.

About CraRun

This team was found by Matej Salai and Michal Somerauer in 2019. We want to rise up our team to the stars and into fans minds. 

Get In Touch

YouTube: Our Channel

Facebook: cravatarunners

Email: info@crarun.sk

Website: https://crarun.sk

Twitch: Click on me

Support us

Thanks for your supporting

Insert amount and choose currency

Join Our Community

Sign up to receive email for the latest information.

Search